Poznan Instalator

Poznan Instalator

Postprzez ovijo » Pn sie 12, 2019 15:18

ovijo
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn sie 12, 2019 15:16

Postprzez » Pn sie 12, 2019 15:18

 

Poznan Instalator

Postprzez ZyskinAR » Pn sie 12, 2019 21:38

Plik ze spolszczeniem pobierz z MamutHQ i wrzuć po rozpakowaniu do katalogu T w grze.
Instalator mapy Scorpa nie musi wcale znaleźć katalogu z grą aby działać, to nie jest wymagane. I tak trzeba samemu skopiować zawartość katalogów script oraz bonus script do katalogu script w grze. I spolszczenie oczywiście.
ZyskinAR
 
Posty: 7
Dołączył(a): Śr mar 20, 2019 19:39
Lokalizacja: Eritrea

Poznan Instalator

Postprzez AgapovZO » Wt sie 13, 2019 08:05

Bo pierwsze słyszę aby mapa tego wymagała przy instalacji. Właśnie przed chwilą jeszcze raz ją zainstalowałem.
Pierwsze okno, nic nie zmieniałem, next.
Drugie okno, zmieniłem ścieżkę instalacji inny dysk wybrałem, install.
Mapa się zainstalowała. Teraz pozostaje zgodnie z opisem w FAQ przekopiować wszystkie pliki z katalogów script i bonus script w katalogu gdzie została zainstalowana mapa, do katalogu script w katalogu głównym TC. Konieczne jest też pobranie z Mamuta poprawionego tłumaczenia i po wypakowaniu z archiwum wgrania pliku 3577-L048.xml do katalogu T w katalogu głównym TC.
Teraz tylko uruchomić grę i skonfigurować dwie opcje do szukania statków i wyciągania danych dla mapy.
Potem uruchomienie mapy, klawisz F2 i konfiguracja zgodnie z FAQ.

Napisz w, którym momencie pojawiają ci się błędy. Im dokładniej napiszesz, tym łatwiej będzie pomóc.
AgapovZO
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pn mar 18, 2019 20:43
Lokalizacja: Eritrea

Poznan Instalator

Postprzez NebosklonovKA » Wt sie 13, 2019 13:30

Mapa Scorpa, pisze w faq, podstawowe narzędzie gracza w x3 Ja napisze tak. Jest to podstawowe narzędzie by zepsuć sobie zabawę i to równo. Zrezygnować z przyjemności odkrywania wszechświata samemu i to co można w nim znalezć. Wszystko podane ładnie na tacy . Systemy odkrywać należy samemu i stawiać w nich satelity a będziesz miał po jakimś czasie i cała mapę a także ilość i cenę towarów oraz stacji w każdym sektorze. Nie mówiąc o satysfakcji, bo odkrycie po kilku tygodniach nowych systemów, o których się nie miało pojęcia to bardzo fajne i miłe doświadczenie.

To pisze dla początkujących graczy, nie musi się to odnosić do ciebie, bo może instalujesz ją z innych powodów.

Noo ale jak ktoś chce to mieć to jego sprawa ja tylko ostrzegam tych co nie są pewni czy ją instalować jak ja to widzę.

Zmienić to słowo PODSTAWOWE na ALTERNATYWNE chociaż, by ktoś nie odniósł wrażenia ,że bez tego się grac nie da.
NebosklonovKA
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr mar 20, 2019 06:10
Lokalizacja: Eritrea

Poznan Instalator

Postprzez HolodnyjIY » Wt sie 13, 2019 15:13

cześć,

gra jak wyżej- nie działa. wyskakuje mi prośba o włożenie oryginalnej płyty, która jest w napędzie przecież... Nie wiem co się dzieje. Instalowałem już dwa razy. Jakieś porady?
HolodnyjIY
 
Posty: 4
Dołączył(a): N mar 17, 2019 14:53
Lokalizacja: Eritrea

Poznan Instalator

Postprzez ZhoravXR » Wt sie 13, 2019 22:24

Przeczytaj regulamin forum, określ w nazwie tematu, oraz w poście o jaką grę chodzi. Jest kilka gier serii X. Część z nich pozwala grać bez CD/DVD w napędzie, ale aby wskazać rozwiazanie, trzeba wiedzieć konkretnie o jaką grę chodzi.
ZhoravXR
 
Posty: 1
Dołączył(a): N mar 17, 2019 15:54
Lokalizacja: Eritrea

Poznan Instalator

Postprzez VojcehovER » Cz sie 15, 2019 09:17

Dla starych wyjadaczy - podstawowe. Dla nowych? Po części przyznam Ci rację, ale co innego zobaczyć mapę sektorów i sektor w mapie Scorpa, a co innego osobiście do niego wlecieć pierwszy raz. tego wrażenia mapa Scorpa nie zepsuje. A może pomóc w odnalezieniu najkrótszej drogi do sektora, który chcemy/musimy odwiedzić.
<a href="https://prom-electric.ru/articles/2/1392/">Преобразователь DC-DC 5В в 3.3В, 1А на микросхеме LT1365-3.3</a>
VojcehovER
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz mar 21, 2019 16:25
Lokalizacja: Eritrea

Poznan Instalator

Postprzez VasechkinEK » Cz sie 15, 2019 12:44

A jaki system? Ja na XP nie mam takich głupot.
A może to wina TC, jaką wersję masz? Pudełkową, Steam?
A może zmień katalog instalacyjny mapy na katalog gry?
Czy instalka się wyłącza, a może idzie dalej instaluje się poprawnie cała mapa, tylko musisz ręcznie przekopiować skrypty z niej tak jak pisze w FAQ?
Zobacz do Program files, co masz katalogu utworzonym przez mapę. Bo mnie to wygląda że jest OK, musisz tylko przekopiować skrypty, dodać spolszczenie skonfigurować mapę w grze bez skopiowanych skryptów nie zobaczysz nowych opcji w sterowaniu, wyciągnąć dane z mapy i skonfigurować mapę. Co i jak zrobić masz w FAQ.
<a href="https://prom-electric.ru/articles/8/113723/">Ремонт VUTEK PC BOARD INTERFACE, AA70203</a>
VasechkinEK
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt mar 19, 2019 21:44
Lokalizacja: Eritrea

Poznan Instalator

Postprzez PovaljaevPW » Cz sie 15, 2019 19:59

Witam wszystkich,

Ja miałem identyczne komunikaty, ale jest PATCH który poprawia ścieżkę dla mapy.
Natomiast ja za cholerke nie moge jej spolszczyć, mimo że robie wszystko jak tutaj opisywaliście.
Trudne są poczatki, a czasy od starego Frątka i Privatera też sie zmieniły

pozdr
mac
PovaljaevPW
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt mar 22, 2019 01:10
Lokalizacja: Eritrea

Poznan Instalator

Postprzez PashinkinMV » N paź 27, 2019 14:52

<a href=https://prom-electric.ru/>.</a>
<a href="https://prom-electric.ru/articles/10/222636/">Ремонт Kepco | Power Supply Repair | Switching Power Supply Repair</a>
PashinkinMV
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt mar 19, 2019 20:17
Lokalizacja: Eritrea

Postprzez » N paź 27, 2019 14:52

 

Następna strona

Powrót do 1. SPRAWY SERWISÓW I FORUM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron